Skip links

Düşük maliyetli Lazer Göz Ameliyatından mutlaka kaçının…

Düşük fiyat demek, köşeleri kesmek demektir. Ucuza bir televizyon satın alıyorsanız bu iyi olabilir, ancak görme kabiliyetiniz ile kumar oynamaya değmez. Dünya teknoloji çağında en tecrübeli cerrahlarımızla, titiz tarama, gelişmiş son teknoloji ve kapsamlı bir bakım ile güvenli ve etkili bir Lazer Göz Cerrahisi sağlıyoruz. Bu yapılanların hiçbiri Göz sağlığınızdan daha önemli değil ve biz kaliteden ve son teknolojiden ödün vermiyoruz. Fiyatlarımızı gayet anlaşılabilir, adil ve uygun olarak sizlere sunuyoruz.

Ekstra yok, gizli maliyet yok. Lazer Göz Ameliyatını uygun fiyatlı hale getiriyoruz ve sizin için en uygun olan, faizsiz ve vadeli ödeme imkanı ile Banka Kredili ödeme avantajını sunuyoruz.

Lazer Göz Ameliyatı bana ne kadara mal olacak?

Standart tedavi seçeneğimiz hastalarımızın çoğuna uygundur ve fiyatlama her iki gözü de kapsar. Gözlük numarası çok yüksek olan hastalarda da mümkün olan en iyi ve en güvenli tedaviyi sağlamak için ekstra tarama ve planlama yapmamız gerekir. Bu nadir hastalardan biriyseniz benzersiz Hassas Profilli Hasta Programımızı öneririz.

Randevu almadan önce Lazer Göz Cerrahisi maliyetleri hakkında konuşmak isterseniz, Hasta Bakım Koordinatörlerimizden biri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Sadece bizimle temasa geçmeniz yeterli.

Standart Profilli Hasta 12 / 24 / 36 ay taksitli ödeme Avantajı ile

40 Yaşını geçmemiş 6 dereceye kadar UZAK (Miyop) kırma kusuru olan olanlar, 4 dereceye kadar Hipermetrop kırma kusuru olan ve Astigmat hastaları Standart Profilli Hasta Statüsündedir.

Tedavi yöntemleri : Akıllı Lazer LASIK, iLASIK, LASEK, PRK, TransEpitelyal-PRK (NO TOUCH), WAVEFRONT ve FemtoSecond Lazer-SMILE (Small Incision Lenticule Extraction)

Fiyat politikamız iki göz için fiyatlanmaktadır ve tüm Lazer Göz Cerrahisine uygun olan hastalar için geçerlidir. Lazer Göz Ameliyatınız için fiyat öğrenmek için hemen bizi arayınız.

  • Hastanemizde Krediye uygun müşterilerimize 12 / 24 / 36 ay uygun ödeme koşullarıyla taksitli ödeme alternatifleri sunmaktayız.
  • Tüm Banka Kredi Kartlarına 12 Taksit ile ödeme imkanı.

Hassas Profilli Hasta Programı: 12/24/36 ay taksitli ödeme Avantajı ile

40 Yaşından büyük olan ve yüksek derecede UZAK (Miyop), Hipermetrop, Astigmat ve YAKIN (PRESBİYOPİ – Okuma Gözlüğü kullanan) kırma kusuru olan hastalarımız Hassas Profilli Hasta statüsündedir. 40 yaşından büyük yaşı ne olursa olsun Kataraktı henüz başlamamış veya geçmişte Katarak ameliyatı olmuş ve halen gözlük kullanan hastalarda, mümkün olan en iyi ve en güvenli lazer göz tedavisi uygulanabilmesi için ekstra tarama ve planlama yapılması gerekmektedir. Bu nadir hastalardan biriyseniz, benzersiz Hassas Profilli Hasta Programımıza başvurmanız gerekmektedir.

Tedavi yöntemleri : Akıllı Lazer LASIK, iLASIK, LASEK, PRK, TransEpitelyal-PRK (NO TOUCH), WAVEFRONT ve FemtoSecond Lazer-SMILE (Small Incision Lenticule Extraction)

Fiyat politikamız iki göz için fiyatlanmaktadır ve tüm Lazer Göz Cerrahisine uygun olan hastalar için geçerlidir. Lazer Göz Ameliyatınız için fiyat öğrenmek için hemen bizi arayınız.

  • Hastanemizde Krediye uygun müşterilerimize 12 / 24 / 36 ay uygun ödeme koşullarıyla taksitli ödeme alternatifleri sunmaktayız.
  • Tüm Banka Kredi Kartlarına 12 Taksit ile ödeme imkanı.
Katarakt (Akıllı Lens) Hasta Programı 12/24/36/48 ay taksitli ödeme Avantajı ile

Katarakt Hasta Programı yaşı ne olursa olsun Tıbben Kataraktı başlamış hastalar için uygulanmaktadır.

Katarakt Ameliyatları fiyatlaması detaylı göz muayenesi sonucunda kullanılması gereken

Multi-Fokal, Bi-Fokal, Tri-fokal, Akıllı lenslere göre değişkenlik göstermektedir.

Özel Sağlık Sigortası olan ve Poliçesi Katarakt ameliyatını kapsayan tüm hastalarımız Özel Sağlık Sigortalarından hastanemizde faydalanabilir.

Doğru fiyatlama ve tedaviye hemen başvurmak için hemen bizi arayınız…

  • Krediye uygun müşterilerimize 12 / 24 / 36 ay uygun ödeme koşullarıyla taksitli ödeme alternatifleri sunmaktayız.
  • Tüm Banka Kredi Kartlarına 12 Taksit ile ödeme imkanı.

Lazer göz cerrahınızı seçmek için sormanız gereken 5 soru:

Düşük maliyetli Lazer Göz Cerrahisi gerçekten buna değer mi?

Lazer Göz Cerrahisi maliyetlerini azaltmanın tek yolu, çok fazla hastayı sürekli tedavi etmektir. Bu nedenle düşük maliyetli kliniklerin daha basit vakalara bağlı kalması ve daha az karmaşık bir bakım sunması, eski teknoloji cihaz ve düşük kaliteli insan gücü kullanması gerekir.

Lazer Göz Cerrahisinde bu tür fedakarlıkların herhangi bir yeri olduğuna inanmıyoruz. Görebilmek çok değerli.

Bu yüzden gözlerinizin tekrar görme sağlığına kavuşabilmesi için herkesten çok daha fazla zaman harcıyoruz. İhtiyacınız olan her türlü test ve tedaviyi ekstra ücret ödememize gerek kalmadan sağlıyoruz.

Lazeri her bir gözünüzün kesin ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı uyguluyoruz. Her bir işlemi tekrar tekrar gözden geçiriyoruz. Bu şekilde, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için elimizden gelen her şeyi yaptığımızdan %100 emin olabilirsiniz.

Fiyatlama her iki göz için Lazer ameliyatını kapsıyor mu?

Net fiyatlarımız her iki göz için tüm testleri ve tedaviyi içerir.

Herhangi bir gizli maliyeti var mıdır?

Hastanemizde okunamayacak kadar küçük yazılarla gizli fiyatlamalar veya maliyetler mevcut değildir. Fiyatlamamız içerisinde hiçbir gizli maliyet söz konusu değildir. Fiyat politikamızda hiçbir satış taktiği uygulanmaz. Unutmayın ki ancak bir şey gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, genellikle doğrudur.

Tedaviden sonra ne olur?

Lazer Göz Cerrahisi ameliyatı düşündüğünüzden çok daha fazlasıdır. Ameliyat sonrası bakım son derece ideal bir sonuç için önemlidir. Bu yüzden ameliyat sonrasında size verilen bakım çantasındaki tüm medikal ilaçlar ve gereçler, ameliyat sonrasındaki bakım ihtiyaçlarının tümünü kapsar.

Ameliyatınızdan bu yana ne kadar uzun zaman geçmiş olursa olsun, sorularınız veya endişeleriniz hakkında bizi her zaman arayabilirsiniz. İster ameliyatınızdan bir hafta, ister beş yıl sonra olsun. Telefon açmanız yeterli…

Bir finansal ödeme kolaylığı var mı?

Görme kalitenizden ödün vermenizi istemiyoruz. Herkes mümkün olan en iyi tedavi ve hizmete sahip olmalıdır. Bu yüzden her keseye ve kesime uygun, 12/24 veya 36 aya kadar uygun taksitli ödeme imkanları sunuyoruz.