Skip links

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde Yapılan 

LAZER GÖZ CERRAHİSİ TEDAVİLERİ

, Göz Tedavilerimiz

Yaşlanan gözler için Lazer Göz Cerrahisi

Herkesin yakın görme ve okuma kabiliyeti 40 veya 45 yaşından sonra yaşlandıkça kötüleşir. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde, Yakın görme kusurunuzu düzeltmek için devrim niteliğinde PRESBİYOPİ Akıllı Lazer tedavisini geliştirdik.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
, Göz Tedavilerimiz

Miyop ve Hipermetropi Görme Kusurunda Lazer Göz Tedavisi

Uzağı göremeyen hastalarda (miyop) kornea, olması gerekenden daha kavislidir. Bu, ışığı retinanın hemen önünde odaklayarak bulanık bir görüntü oluşturduğu anlamına gelir. Korneanız olması gerekenden daha düz ise, ışık retinanın hemen arkasına odaklanır ve yakını göremeyen hastalarda hipermetropiye neden olur. Lazer uygulamaları ile Miyop ve Hipermetropiden tamamen kurtulabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
, Göz Tedavilerimiz

Astigmat Lazer Göz Tedavisi

Astigmatizma, gözünüzün şeklini etkileyen bir durumdur. Halk arasında, Lazer Göz Ameliyatının astigmatizma için doğru tedavi olmadığını duymuş olabilirsiniz. Ancak bu, yaygın bir yanlış anlamadır. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde Akıllı Lazer Uygulaması ile astigmatınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
, Göz Tedavilerimiz

Katarak (akıllı lens) ameliyatından korkmayın

Katarakt ameliyatı göz korkutucu bir olasılık olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı sağlayıcı var ve kime güveneceğinize karar vermek zor olabilir. En önemli konu, kararınızı vermek için zaman ayırıp seçeneklerinizi iyice araştırmaktır. Tecrübeli ve uzman cerrahlarımızla sizler için buradayız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
, Göz Tedavilerimiz

Hassas Profilli Hasta Programı

Yüksek numaralı gözlük kullanan hastalarımız için Lazer Göz Tedavileri veya Akıllı Lens uygulaması ile çok yüksek numaralı görme kusuru olan hastalarımıza yönelik özel tedavi programları uygulamaktayız.

TEDAVİYE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

Hasta Yorumu

, Göz Tedavilerimiz

SMILE Lazer Tekniği ile Miyop Tedavisi yaptırabilirsiniz.

Uzağı Görememe (miyop), durumunda kornea, olması gerekenden daha kavislidir. Bu, korneanın ışığı retinanın hemen önünde odaklayarak bulanık bir görüntü oluşturduğu anlamına gelir. Femton F1 FemtoSecond Lazer ile gözünüze yapılacak minimum cerrahi müdahale ile miyop gözlüklerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

TEDAVİYE BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN