Skip links
Katarakt akıllı lens ameliyatı

Katarakt (Akıllı Lens) Ameliyatı

Katarakt ameliyatı göz korkutucu bir olasılık olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı sağlayıcı var ve kime güveneceğinize karar vermek zor olabilir. En önemli konu, kararınızı vermek için zaman ayırıp seçeneklerinizi iyice araştırmaktır. Tecrübeli ve uzman cerrahlarımızla sizler için buradayız.

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nin size neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sorularınızı yanıtlamak için hazır bulunan Hasta Bakım Koordinatörlerimizden biriyle konuşmak için kliniği doğrudan 444 00 77 veya 0542 672 25 55 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Her hasta için gerçek kişisel hizmet sunmaktayız ve her hasta için mümkün olan en iyi görsel sonucu hedeflemek için son teknolojiyi ve cerrahi uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Diğer birçok klinikten farklı olarak, katarakt ameliyatı olmak isteyen hastalar Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nin uzman cerrahlarına tam erişime sahiptir. En iyi tedavi planını ve sahip oldukları endişeleri tartışmak üzere cerrahlarla ameliyat öncesi buluşma ve cerrahın gerekli gördüğü şekilde ameliyat sonrası çok sayıda ziyaret gerçekleştirmek gibi hastalarımızın her adımında ihtiyaçlarını karşılamak için son derece kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz.

Katarakt akıllı lens ameliyatı için üstün lens seçimi ve son teknoloji

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde, dünyada temin edilebilecek tüm Göz İçi Akıllı Lens yelpazesini bulabilirsiniz. Bunun da ötesinde, optimum güvenlik ve konforu dikkate alarak ve mümkün olan en iyi refraktif sonucu hedefleyerek sizin için en uygun lensi seçecek gerekli uzmanlığa sahibiz.

Katarakt ameliyatı düşünüyorsanız, gözlüklerinizden veya kontak lenslerinizden kurtulmayı da bekleyebilirsiniz. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi size katarakt cerrahisinin refraktif sonuçları hakkında uzman tavsiyesi vermek için Lazer refraktif cerrahide bir mükemmellik merkezi olarak deneyimimiz, sizlerle paylaşmaya hazırız.

Deneyimli uzmanlarımız ve lens seçeneklerimizle, mümkün olan her yerde gözlük ve kontak lens ihtiyacını azaltmaya veya ortadan kaldırmaya kararlıyız.

Diğer birçok hastane/klinikle kıyaslandığında, uzman personel kalitemiz çok yüksektir. Katarakt ameliyatı öncesi ve sonrası randevularınız beklediğinizden daha uzun olabilir. Ancak bunun nedeni, kendinizi güvende, rahat ve bilgili hissetmeniz için gereken her dakikayı harcamaya kararlı olmamızdan geliyor. Hastalarımızın büyük çoğunluğunun katarakt cerrahisi konusunda gergin olacağının farkındayız ve bu kaygıyı yönetmede uzmanız.