Skip links

VIP Müşteri Hizmetlerimiz.

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde VIP hizmetimizden faydalanarak Lazer Göz ameliyatınızı en konforlu şekilde olabilirsiniz.

VIP hizmetimiz sayesinde tek başınıza gelseniz dahi evinizden, işinizden veya bulunduğunuz adresten VIP aracımızla alınır, Hastanemize kadar getirilirsiniz. Hasta Koordinatörlerimiz tüm süreç boyunca size rehberlik edecek ve sizi yalnız bırakmayacaktır. Tedaviniz tamamlandıktan sonra evinizin kapısına kadar şoförümüz tarafından bırakılırsınız.

Yurt dışından veya il dışından gelen müşterilerimiz de VIP hizmetimizden faydalanmaktadırlar. İster otobüs terminalinden ister hava limanından alınarak hastanemize ulaştırılır, eğer konaklamak isterseniz Hastanemizin hemen yanı başındaki anlaşmalı otellerde konaklayabilir, dilediğiniz zaman havalimanı veya otobüs terminalinden evinize güvenli ve konforlu bir şekilde yolcu edilirsiniz.

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezi’nde aşağıdakilere güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz:

Araştırmalarla desteklenen ve sürekli olarak dünya standartlarında sonuçları titizlikle takip ettiğimizden.

Kişiye özel bir yaklaşım içinde mükemmeliyetçi yaklaşımımızdan.

Okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldırmak için Akıllı Lazer tedavisine öncülük etmeye devam edeceğimizden.

Çok yüksek Numaralı Gözlük kullanan hastalarımız için hassas profilli tedavi programlarını özenle sürdüreceğimizden emin olabilirsiniz.

Lazer Göz Ameliyatında son derece güvendesiniz…

Her şey güven ile ilgili. Görme gücünüz paha biçilemez. Karar vermeden önce her seçeneği (bizimkiler dahil) iyice kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Lazer Cerrahi alandaki en tecrübeli ve yüksek eğitimli cerrahlardan seçilmiş cerrahi ekibimiz sayesinde, Lazer Göz Cerrahisi sonuçlarımızın dünya standartlarında olduğunu göreceksiniz.

Kişiye Özel Lazer Göz Ameliyatı

Her göz benzersizdir. Mümkün olan en iyi sonucu almanın tek yolu, tedaviyi her bir göze tam olarak uyarlamaktır. Uzman Cerrahi ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla biz de size bunu sağlıyoruz. Lazer Göz Cerrahlarımız, kesinlikle sahip olacağınız en titiz ve ayrıntılı göz muayenesine dayanarak, lazeri kişisel tedavi planınıza göre uygulamaktadır.

Lazer Cerrahisindeki başarımız tesadüf değildir…